• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Wizyta uczniów ze Szkolnego Klubu Wolontariatu w Domu Opieki Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego

22 października wolontariusze naszej szkoły wraz z opiekunami  udali się z wizytą do zaprzyjaźnionego Domu Opieki. Była to pierwsza wizyta po długiej przerwie spowodowanej  sytuacją związaną z pandemią. Uczniowie sprawili niespodziankę seniorom. Przychodząc z życzliwym słowem, radością  i pogodą ducha, wywołali uśmiech na twarzy i łzy wzruszenia zarówno u pań, jaki i sióstr zakonnych. Z okazji Dnia Papieskiego  wolontariusze podarowali mieszkańcom Domu Opieki  obraz św. Jana Pawła II, namalowany przez uczennicę naszej szkoły. Miłym dodatkiem były też „kremówki papieskie”, a ucztą dla ducha – wspólne odśpiewanie „Barki” przy akompaniamencie skrzypiec.

Możesz również polubić…

Skip to content