• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych

10 maja uczniowie klasy pierwszej i klasy trzeciej technikum handlowego wzięli udział
w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych. Inicjatorem przedsięwzięcia była Akademia Umiejętności Zawodowych EUROCASH. Hasłem przewodnim spotkania było: „W grupie siła –postaw na Zespół”, a głównym celem – promowanie kształcenia zawodowego, doskonalenie kompetencji uczniów, pokazanie możliwości kariery w zawodach związanych z handlem i logistyką.

Najważniejsze tematy warsztatów:

  • Gdzie i w jakim zawodzie możesz znaleźć zatrudnienie w ramach grupy Eurocash?
  • Zacznij karierę w grupie Eurocash – oferta dla uczniów i absolwentów.
  • Sklep spożywczy bez tajemnic – jak funkcjonuje?
  • Zespół do zadań specjalnych – skąd się bierze towar na półkach sklepowych?
  • Praca zespołowa – podział zadań i odpowiedzialności.

Podczas Wirtualnego Festiwalu uczniowie zapoznali się z możliwościami zatrudnienia i rozpoczęcia kariery w Grupie Eurocash. Podczas zajęć uczestnicy poznali zasady funkcjonowania sklepu spożywczego i profesjonalnej obsługi klienta. Wielokrotnie podkreślono istotną rolę dobrej komunikacji i odpowiedzialności za pracę w zespole, a także znaczenie rozwoju osobistego. Udział w festiwalu dał uczniom możliwość kontaktu z profesjonalnymi trenerami Akademii Umiejętności Eurocash, którzy posiadają ponad 20-letnie doświadczanie zawodowe w branży FMCG.

Organizatorzy spotkania:

Ewelina Surma

Lidia Nowak

Możesz również polubić…

Skip to content