• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Tradycyjnym apelem rozpoczął się nowy rok szkolny. Na placu rekreacyjnym zgromadzili się uczniowie klas pierwszych, dyrekcja szkoły, wychowawcy i nauczyciele, zaś uczniowie klas starszych wysłuchali apelu za pośrednictwem radiowęzła szkolnego w salach lekcyjnych. Zwracając się do młodzieży, dyrektor szkoły pani Halina Samko podkreśliła, że każdy początek roku szkolnego stawia nowe wyzwania. W związku z tym życzyła uczniom dobrego wykorzystania możliwości, które daje szkoła w postaci dostępu do pomocy dydaktycznych, sprzętu, pracowni specjalistycznych, niezbędnych do nauki zawodu. Ponadto, życzyła wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i umiejętności wykorzystania wiedzy w praktyce. Życzenia powodzenia w rozpoczynającym się roku szkolnym złożyli również Przewodnicząca Rady Rodziców pani Jadwiga Buczkowska – Rydzik oraz Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Łukasz Filist.

Możesz również polubić…

Skip to content