• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Uczniowie ZST w finale olimpiady informatycznej „Kruko IT Cup”

30 listopada w Rzeszowie odbył się finał Konkursu „Kruko IT Cup”, do którego zakwalifikowały się cztery drużyny z klas informatycznych i programistycznych naszej szkoły.

Po kilkugodzinnych potyczkach polegających na innowacyjnym rozwiązaniu problemu aplikacji do doradztwa zawodowego, ogłoszono wyniki i z dumą możemy zakomunikować, iż drużyna z klasy IV TJ w składzie: Bartłomiej Zygmunt, Robin Verbist i Kacper Potaczała zajęła III miejsce. Ponadto, drużyna ta dostała nagrodę publiczności, a Bartek Zygmunt dodatkowo nagrodę indywidualną.

Drużyna z klasy III TP w składzie: Maciej Wróbel, Radosław Sowa i Patryk Duda otrzymała wyróżnienie za przygotowanie projektu aplikacji do obsługi kursów on-line.

Drużyna z klasy III TI w składzie: Patryk Lipiński, Konrad Niemiec i Jakub Płatkowski otrzymała wyróżnienie za przygotowanie projektu do  planowania i zarządzania usługami.

Drużyna z klasy IV TJ w składzie: Krystian Abramek, Łukasz Zagaja i Michał Szuba otrzymała wyróżnienie za przygotowanie projektu dot. komunikacji bez kierowców i bez korków w mieście.

Gratulujemy!

Możesz również polubić…

Skip to content