Uczniowie ZST finalistami 52. Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Technicznej
1 czerwca 2026 2026-06-01 11:06Uczniowie ZST finalistami 52. Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Technicznej
Uczniowie ZST finalistami 52. Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Technicznej
Niezmiernie miło nam poinformować, że uczniowie klasy 4TD: Bartłomiej Gondek i Sebastian Niemczyk wywalczyli tytuł finalisty 52. Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Technicznej – Inżynieria w Elektroenergetyce. Finał Olimpiady odbył się 28 marca w obiektach Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie.
Serdecznie gratulujemy uczniom oraz opiekunowi panu Janowi Jużyńcowi.

