Uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku ze stypendium Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych
26 maja 2026 2026-05-26 14:33Uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku ze stypendium Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych
Uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku ze stypendium Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych
22 maja w Rzeszowie odbyły się obchody Dnia Samorządu Terytorialnego. Podczas gali wręczone zostały również jednorazowe stypendia Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych „Najzdolniejsza młodzież Podkarpacia”. Z każdego powiatu na terenie województwa do takiego stypendium mogła zostać zgłoszona tylko jedna osoba. Zarząd Powiatu Leżajskiego, po analizie osiągnięć oraz wcześniejszym uzgodnieniu z gminami, wytypował jako kandydata Bartłomieja Gondka, ucznia klasy 4TD Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku.
Serdecznie gratulujemy naszemu stypendyście!





