• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Turniej barażowy Licealiady

17 maja gościliśmy uczestników turnieju barażowego Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców. Zawitały do nas następujące szkoły: Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Stalowej Woli z opiekunem drużyny Panem Andrzejem Brzezińskim, II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku z opiekunem Panią Agnieszką Golik. Gospodarzy – Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku, prowadził Pan Tomasz Kisielewicz. Zawody sędziowali Panowie: Marek Karakuła oraz Bogusław Jarek.

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Kolejność  i wyniki rozgrywanych meczy:

  1. Leżajsk                       –           Sanok                         1:2
  2. Sanok             –           Stalowa Wola 0:2
  3. Stalowa Wola –           Leżajsk                       0:2

Końcowa tabela:

  1. Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku
  2. Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Stalowej Woli
  3. II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku

Po zaciętych pojedynkach awans do finału wojewódzkiego w Strzyżowie uzyskał gospodarz zawodów – ZST w Leżajsku, który tym samym znalazł się w gronie czterech najlepszych drużyn siatkarskich w województwie podkarpackim.

Nasz zespół występował w składzie: Kamil Baraniak, Patryk Dubiel, Maksymilian Guzy, Michał Kociołek, Radosław  Kolano, Krzysztof Kotula, Hubert Łabaziewicz, Dominik Łyko, Jakub Miś, Jan Partyka, Bartłomiej Pliś, Szymon Pszona,  Bartłomiej Wojak.

Opiekun zespołu –  Tomasz Kisielewicz.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim!

Możesz również polubić…

Skip to content