• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Technicy pojazdów samochodowych laureatami Konkursu EL – ROBO – MECH

9 maja ogłoszono wyniki finału VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „El – Robo – Mech”, organizowanego przez Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej. Konkurs przebiegał dwuetapowo. Etap pierwszy polegał na przygotowaniu prezentacji pracy i wysłaniu jej Komisji Konkursowej. Etap drugi to samodzielne prezentowanie przed Komisją złożoną  z pracowników naukowych Politechniki Białostockiej wykonanej pracy.  

Młodzi technicy pojazdów samochodowych z naszej szkoły: Jakub Bzdek, Adam Kazak i Łukasz Krzyżak odnieśli ogromny sukces, uzyskując tytuł laureata. Projekt, który został nagrodzony przez Komisję Konkursową to „BUGGY – pojazd rekreacyjny”.

Laureaci konkursu uzyskują prawo do podjęcia studiów stacjonarnych na dowolnie wybranym kierunku Wydziału Mechanicznego lub Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej z pominięciem rekrutacji.

Szczegóły projektu „BUGGY” możemy poznać tutaj:

Projekt BUGGY w konkursie El-Robo-Mech 2023 

Opiekunami uczniów są: mgr inż. Wojciech Miś,  mgr inż. Jerzy Rzeszutek oraz mgr inż. Mariusz Skupień.

Gratulujemy sukcesu!!!

Możesz również polubić…

Skip to content