• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Technicy pojazdów samochodowych laureatami II miejsca Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Mechanice

Zaprojektowany i wykonany przez uczniów klasy 4 TB – Jakuba Bzdeka, Jana Kazaka i Łukasza Krzyżaka pojazd rekreacyjny „BUGGY”  został doceniony w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Mechanice i dał jego twórcom II miejsce oraz tytuł laureata Olimpiady. 

Jest to kolejny sukces młodych konstruktorów, po tym jak wywalczyli VII miejsce i tytuł finalisty w Ogólnopolskim Konkursie „El – Robo – Mech”.

Opiekę nad uczniami są: mgr inż. Wojciech Miś,  mgr inż. Jerzy Rzeszutek oraz mgr inż. Mariusz Skupień.

Gratulujemy kolejnego sukcesu!!!

Organizatorem Olimpiady Innowacji Technicznych w Mechanice jest Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów, a honorowy patronat objął Urząd Patentowy Rzeczpospolitej. Olimpiada ma za zadanie zachęcić młodzież do zainteresowania się tematyką innowacyjności, nabyciem praktycznych umiejętności związanych z dokonywaniem i zgłaszaniem projektów wynalazczych, aktywizacją twórczego myślenia oraz edukacją o charakterze badawczym, usprawniającym, konstrukcyjnym bądź technologicznym.

Technicy pojazdów samochodowych laureatami Konkursu EL – ROBO – MECH

Możesz również polubić…

Skip to content