• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego

1 czerwca laureaci Szkolnego Konkursu z Języka Angielskiego odebrali z rąk Pani Dyrektor Haliny Samko nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Tegoroczna edycja konkursu miała miejsce 28 kwietnia i cieszyła się rekordowym zainteresowaniem, zarówno wśród uczniów technikum, jak i szkoły branżowej. Do rozwiązania testu gramatyczno-leksykalnego przystąpiło ponad dziewięćdziesięciu uczniów. Wyłoniono następujących laureatów:

I miejsce: Sebastian Siedlarz kl. III TK

II miejsce: Krzysztof Krówka kl. II TP

III miejsce: Arkadiusz Rymarz kl. III TP

Wyróżnienia:

Kacper Wach kl. III TR

Marek Socha kl. III TI

Daniel Studzienny kl. III TI

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Organizatorzy:

Jolanta Maczała

Emilia Szlajnda

Anna Drzewicka-Kycia

Możesz również polubić…

Skip to content