• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Szkolne Zawody w Strzelectwie Sportowym

Za nami IX edycja Szkolnych Zawodów w Strzelectwie sportowym, których organizatorem był działający przy naszej szkole Szkolny Klub Strzelecki „Kościuszko”. Do zmagań przystąpiło 60 uczniów, którzy 17 listopada na strzelnicy LOK w Żołyni rywalizowali w dwóch konkurencjach: strzelectwie sportowym i rzucie granatem. Warto dodać, iż zawody na strzelnicy zostały poprzedzone zajęciami teoretycznymi, które miały na celu zapoznanie uczniów z zasadami zachowania się na strzelnicy sportowej, budową broni i zasadami jej użytkowania, podstawowymi zasadami strzelania, sposobami skutecznego strzelania. Poprowadził je instruktor strzelectwa sportowego Stanisław Bzdek.

Laureatami zostali:

I miejsce – Jakub Pokrywka z klasy I TD

II miejsce – Michał Pokrywka z klasy III TD

III miejsce – Justyna Brzuska z klasy II TG

IV miejsce – Przemysław Nicpoń z klasy I TB

V miejsce – Marcin Wiatr z klasy I A

VI miejsce – Kamil Siuzdak  z klasy I TD

VII miejsce – Magdalena Szczepanik z klasy II TI

VIII miejsce – Karol Homel z klasy I TD

IX miejsce – Jan Socha z klasy I TK

Serdecznie gratulujemy!

Zawody zorganizowali i przeprowadzili: Stanisław Bzdek, Adam Słomiany, Krzysztof Kordas i Stanisław Konior

 

 

Może Ci się również spodoba

Skip to content