• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

We współczesnym świecie takie cechy jak: przychylność wobec siebie, uczynność, sympatia zdają się znikać z codziennych zachowań. To tendencja, której skutki są zauważalne i bardzo dotkliwe. Aby temu przeciwdziałać, musimy pamiętać, że wzajemny szacunek i otwartość na drugiego człowieka przynoszą natychmiastowe rezultaty – sprawiają, że to, co robimy daje nam większą satysfakcję i motywuje do dalszego działania. Z inicjatywy Szkolnego Klubu Wolontariatu, w najbliższy poniedziałek 22 listopada, odbędzie się ogólnoszkolna akcja promująca ten dzień. Przy wejściu do szkoły uczniowie otrzymają uśmiechniętą buźkę, którą należy przykleić do ubrania. Wszyscy, którzy zaopatrzą się w symbol życzliwości, radości i sympatii będą zwolnieni w tym dniu z odpytywania.

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień
Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Możesz również polubić…

Skip to content