Światowy Dzień Zwierząt

Światowy Dzień Zwierząt
Aktualności 2022/2023

Światowy Dzień Zwierząt

Z okazji przypadającego 4 października Światowego Dnia Zwierząt, Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował wśród uczniów zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt. Młodzież ZST nie pozostała obojętna na apel wolontariuszy i dostarczyła 370 kg suchej i mokrej karmy. W akcję włączyły się klasy: 4TS, 3TD, 1 TC, 4TI, 4TD, 1TI, 1TA, 2TA, 1TH, 2TI, 3A, 4TM, 2TD, 4TK, 1TF, 2D, 2TG, 2TP. Indywidualnie karmę podarowała Weronika Mazurek z klasy 1D. Największą ofiarnością wykazały się klasy: 4TD, która przekazała 84 kg karmy, 2TA – 50 kg karmy i 4 TS – 26 kg karmy.

Zebrana karma została przekazana schronisku “Kundelek” w Rzeszowie.

Wolontariusze dziękują wszystkim uczniom, wychowawcom i nauczycielom, którzy włączyli się w akcję.

Skip to content