• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Sukcesy młodych fotografów w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza” w kategorii fotografia. Zgłoszone prace miały stanowić dowolną interpretację tytułu tegorocznej edycji: „Kolory świata”. Każdy uczestnik mógł zgłosić do konkursu trzy zdjęcia. Oceny fotografii dokonał Dziekan Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie prof. zw. Błażej Ostoja – Lniski.

 

Najlepsi nagrodzeni zostali dyplomami. Dyplom „za wykonanie znakomitej pracy” otrzymał Wiktor Wierzbicki z klasy I TS, zaś Karolina Rychel z II TI, Karol Surma z II TI i Kajetan Walawski z II TD otrzymali dyplomy wyróżnienia. Wiktor Kosior z II TI odebrał dyplom uznania. Organizatorzy konkursu: Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie,  przesłali do szkoły  podziękowania za udział młodzieży w konkursie oraz  życzenia dalszego rozwoju artystycznego.

 

Fotografie naszych uczniów będzie można zobaczyć wkrótce na korytarzu szkolnym.

 

 

Może Ci się również spodoba

Skip to content