• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Sukces uczniów technikum programistycznego na hackathonie Art Of Product Building.

W dniach 20 – 21 maja w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbył się maraton programistyczny – Hackathon Art Of Product Building. W wydarzeniu wzięły udział trzy drużyny uczniów technikum programistycznego naszej szkoły. Drużyna SRabbits w składzie:  Jakub Zych (2TP), Maciej Dynowiec (2TP) i Krystian Niemczyk (2TP). Drużyna RAMTEAM w składzie: Marek Sobuś (2TP), Jakub Ciołek (2TP) i Krystian Baran (2TP). Drużyna HungryTeam w składzie:Marcin Stępień (4TJ), Jakub Kisielewicz (4TJ), Jakub Olechowski (4 TJ), Michał Siasta (3TP) oraz Mateusz Smardz (1TP). Drużyny ZST w Leżajsku były jedynymi reprezentantami szkół średnich, startującymi w maratonie. Oprócz nich do rywalizacji przystąpiły drużyny z uczelni wyższych i firm branży programistycznej.

Po 24 – godzinnej ciężkiej pracy drużynie HungryTeam udało się wywalczyć III miejsce. Warto zauważyć, że różnica punktów między miejscami na podium była minimalna. Za zajęcie III miejsca, uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe, ale i tak najcenniejszą nagrodą było zdobyte doświadczenie oraz nawiązanie współpracy z przedstawicielami firm programistycznych.

Drużyna, w ciągu doby, napisała aplikację HungryDesk do zarządzania usługami cateringowymi w firmach (poglądowe zrzuty ekranu w galerii zdjęć).

Tomasz Kasper

Możesz również polubić…

Skip to content