• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

SPOTKANIE INTEGRACYJNE Z UCZNIAMI SOSW W LEŻAJSKU

5 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie integracyjne uczniów ze Szkolnego Koła Wolontariatu z uczniami SOSW w Leżajsku. Data wydarzenia nie była przypadkowa, bowiem wtedy na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Było to kolejne spotkanie z uczniami pobliskiej szkoły, tym razem w przedświątecznej atmosferze. Nasi goście przy pomocy wolontariuszy wykonywali prace plastyczne oraz piękne ozdoby świąteczne. Zajęcia warsztatowe były świetną okazją do bliższego poznania się z uczniami SOSW. Spotkanie umilały wspólne rozmowy oraz słodki poczęstunek przygotowany przez wolontariuszy. Najmilszą niespodzianką dla wszystkich była wizyta Świętego Mikołaja. Takie radosne spotkania pięknie wpisują się w atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.  Niezwykła atmosfera, okazane serce i życzliwość wolontariuszy przyniosła wszystkim  uczestnikom  wiele radości. Ciężko było się rozstać, a pożegnaniom nie było końca.

Możliwość zrobienia czegoś dobrego dla innych i tym razem przyniosła wszystkim wiele satysfakcji, a zapał do udziału w kolejnych akcjach jeszcze wzrósł. Wspólnie wykonane ozdoby świąteczne w najbliższym czasie zostaną podarowane zaprzyjaźnionemu Domowi Pomocy Społecznej. Mamy pewność, że wywołają wiele uśmiechów na twarzach obdarowanych mieszkańców.

Nad organizacją i miłą atmosferą spotkania czuwały opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu:  pani Małgorzata Jakubowska, pani Dorota Dąbek i Katarzyna Tubiak.

Może Ci się również spodoba

Skip to content