• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Spotkanie ART KLUB-u

Art Klub działający przy bibliotece szkolnej to miejsce integracji osób myślących twórczo, których łączy duża wrażliwość, umiejętność głębszego spojrzenia na rzeczywistość, to miejsce dla tych, którzy posiadają nieograniczoną chęć poszukiwania i wyrażania siebie.

28 kwietnia  2021 roku odbyło się pierwsze spotkanie klubu tym razem w trybie on-line. O swojej twórczości mówili Diana Dacyna z klasy 2D i Dawid Bielecki – tegoroczny maturzysta. Ci młodzi ludzie pokazali, że nie są schematyczni i odtwórczy lecz charakteryzują się ogromną kreatywnością i różnorodnością twórczą.

Oto kilka słów komentarza uczniów, którzy uczestniczyli w spotkaniu: „ (…) wczorajsze spotkanie z artystami z naszej szkoły było bardzo motywujące i inspirujące. Także artystami, którzy ich zainspirowali do działania i zarówno ich styl tworzenia, którym się posługują na przykład jak Dawid, który  tworzy ołówkiem, węglem, rzeźbi i pisze wiersze, a Diana maluje farbami na płótnie”.

Jolanta Korasadowicz

Beata Prościak

Może Ci się również spodoba

Skip to content