• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Ruszyła rekrutacja 8. edycji programu stypendialnego ADAMED SmartUP

Do 15 stycznia 2022 r. chętni uczniowie mogą zarejestrować się na stronie programu i wziąć udział w grze edukacyjnej, która jest pierwszym etapem rekrutacji. Uczestnicy z najwyższymi wynikami zostaną zaproszeni do kolejnych etapów, m.in. na rozmowy kwalifikacyjne z Radą Naukową programu.

Stanowiąca pierwszy etap gra online weryfikuje umiejętności krytycznego myślenia i łączenia faktów. W tym roku gracze biorą udział w wycieczce do Instytutu Badań Jądrowych.

50 osób z najlepszymi wynikami osiągniętymi w grze i podczas rozmów weźmie udział w dwutygodniowym obozie naukowym. 10 osób z najlepszymi wynikami otrzyma nagrodę główną w postaci rocznych indywidualnych konsultacji edukacyjnych oraz stypendium naukowe.

Informacje o programie i rekrutacji znajdują się na stronie: www.adamedsmartup.pl

Możesz również polubić…

Skip to content