Powrót do świata bajek – uczennice ZST czytały dzieciom z Przedszkola „Promyczek”

Powrót do świata bajek – uczennice ZST czytały dzieciom z Przedszkola „Promyczek”
Aktualności 2017-2018

Powrót do świata bajek – uczennice ZST czytały dzieciom z Przedszkola „Promyczek”

Realizując jedno z zadań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, w przeddzień mikołajek, uczennice naszej szkoły udały się do Przedszkola Miejskiego nr 2 „Promyczek”, aby zaprosić dzieci  w podróż do świata bajek i zgadywanek. Przebrane w kolorowe stroje dziewczyny – Patrycja, Klaudia, Marlena, Paulina i Karolina, nie tylko czytały przedszkolakom, ale też bawiły się z nimi, śpiewały, tańczyły i odpowiadały na licznie zadawane pytania. Na koniec, dzieci zostały poczęstowane słodyczami, a dziewczyny otrzymały w zamian radosne uśmiechy i zaproszenie do kolejnej wizyty.

Opiekę nad uczennicami sprawowały bibliotekarki: Alicja Kozłowicz i Małgorzata Charko.

Dziękujemy Dyrektor Przedszkola „Promyczek” Pani Lucynie Pudełkiewicz za przychylność i niezwykle życzliwe przyjęcie.

Galeria

 

Skip to content