• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Ola i Maciek zwycięzcami Eurowizji !!!

27 maja w Zespole Szkół Licealnych W Leżajsku odbył się VI Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Temat przewodni tegorocznej edycji  brzmiał „Welcome to Eurovision”. Należało więc zaprezentować przebój, który można było usłyszeć w którejkolwiek  edycji Konkursu  Piosenki Eurowizji.

Naszą szkołę reprezentowali Ola Kostek z klasy I TH oraz Maciek Czechowicz z klasy I TI. Zaśpiewali w duecie przebój „Save Your Kisses for Me”. Piosenkę tę w oryginale, podczas konkursu Eurowizji w 1976 roku, wykonał zespół Brotherhood of Man  .

Zarówno Ola i Maciek nawiązali do roku 1976 strojem, jak również elementami oryginalnej choreografii.  Swoim występem skradli serca publiczności oraz jury. Okazali się bezkonkurencyjni i zdobyli I miejsce.

Serdecznie gratulujemy Oli i Maćkowi i oczywiście życzymy dalszych sukcesów.

Brawo!!!

Możesz również polubić…

Skip to content