• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

O czytaniu, roli wiedzy w życiu człowieka i rozwoju osobistym – spotkanie z dziennikarką Beatą Krawiec

Dlaczego czytamy, a właściwie dlaczego należy czytać? Odpowiedzi na to pytanie poszukiwali uczestnicy spotkania z panią Beatą Krawiec – dziennikarką, coachem, specjalistą ds. promocji i reklamy księgarni Nova Duo. Zabierając zgromadzoną w auli szkolnej młodzież z klas: 2 TA i 3 TE w podróż  przez historię świata i Polski, pani Beata udowodniła, że czytanie poszerza horyzonty, rozwija inteligencję, czyni ludzi bardziej świadomymi, kreatywnymi, empatycznymi, a przede wszystkim samodzielnie i krytycznie myślącymi. Zaznaczyła również ważną rolę nauki, wiedzy, wykształcenia oraz inwestowania w rozwój osobisty. Spotkanie nie było jedynie „suchym wykładem”. Niezwykle barwna i żywiołowa osobowość pani Beaty sprawiła, iż uczniowie zostali „wciągnięci” do wspólnej zabawy. Dzięki temu mogli poznać różne rodzaje pisma, przymierzyć wojskowy mundur, hełmofon oraz obejrzeć książki warte lektury.

Możesz również polubić…

Skip to content