• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

NOWOROCZNA WIZYTA WOLONTARIUSZY W DOMU OPIEKI ZGROMADZENIA SIÓSTR KANONICZEK DUCHA ŚWIĘTEGO

30 stycznia  wolontariusze  naszej szkoły wraz z opiekunkami udali się z noworocznymi życzeniami do zaprzyjaźnionego Domu Opieki. Mieszkanki często bywają same ze swoimi myślami, oczekiwaniem na kogoś…, dlatego wizyty  młodzieży wnoszą w ich życie odrobinę radości. Panie były bardzo zadowolone z odwiedzin oraz podarunków przygotowanych przez młodzież. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania, rozmów i słodkiego poczęstunku.

Szkolne Koło Wolontariatu współpracuje z Domem Opieki już od kilku lat. Jest to korzystna współpraca, zwłaszcza dla młodzieży, która uczy się tego co w życiu jest ważne – wrażliwości, cierpliwości i przede wszystkim umiejętności bezinteresownego dzielenia się swoim czasem. Nasi uczniowie świetnie odnajdują się w tej roli, za co  serdecznie im dziękujemy.

Możesz również polubić…

Skip to content