Nauczyciele naszej szkoły nagrodzeni za swoją pracę

Nauczyciele naszej szkoły nagrodzeni za swoją pracę
Aktualności 2022/2023

Nauczyciele naszej szkoły nagrodzeni za swoją pracę

Przypadające 14 października Święto Edukacji Narodowej jest okazją do uhonorowania nauczycieli wyróżniających się osiągnięciami w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. 13 października, podczas uroczystej gali w Urzędzie Wojewódzkim, Nagrodę Ministra Edukacji  odebrał Robert Maruszak, zaś Medalami za Długoletnią Służbę zostali odznaczeni: Hanna Janiszewska – Celej, Mirosław Szląskiewicz, Bronisław Marczak, Dariusz Malita. Z kolei 14 października Medale Komisji Edukacji Narodowej odebrali: Jolanta Maczała, Anna Zając, Artur Pęcak, Dariusz Malita i Wiesław Żelasko. Kolejne nagrody przyznały władze powiatu, honorując Narodami Starosty sześciu nauczycieli naszej szkoły. Nagrodę I stopnia otrzymali: dyrektor szkoły Halina Samko oraz Bogdan Kumięga, zaś Nagroda II stopnia przypadła : Małgorzacie Kasper, Annie Węglarz, Arturowi Pęcakowi i Krzysztofowi Pudełkiewiczowi.

Skip to content