• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w naszej szkole

5 grudnia jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W tym roku w naszej szkole jego obchody zostały połączone z przypadającymi 6 grudnia mikołajkami.  Opiekunowie i członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu zaprosili w dzień Świętego Mikołaja laureatów konkursu “Pomagaj – dobro wraca” na uroczystość wręczenia nagród. Po zakończeniu oficjalnej części, nagrodzeni uczniowie, opiekunowie szkolnych kół wolontariatu  poznali historię i działalność działającego przy ZST Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz obejrzeli nagrodzone filmy i prezentacje.  Wolontariusze przeprowadzili również kwestę na rzecz znajdujących się w trudnej sytuacji zdrowotnej i materialnej uczniów naszej szkoły. Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza uzupełnił Kiermasz Słodkości, a ofiarowane datki zasiliły zbiórkę.

Możesz również polubić…

Skip to content