Matematyka w technice dla technika – zaczynamy zmagania

DSC_0950
Aktualności 2019/2020

Matematyka w technice dla technika – zaczynamy zmagania

5 listopada odbył się etap szkolny konkursu „Matematyka w technice dla technika”, skierowanego do uczniów technikum, a jego głównym celem jest popularyzowanie wiedzy i umiejętności matematycznych. Udział w nim bierze młodzież  województw: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy i pod patronatem Politechniki Lubelskiej.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

I miejsce – Kajetan Walawski z 4 TD

II miejsce – Radosław Pytel z 4 TD

III miejsce – Paweł Bosak z 3 TD

Gratulujemy!

Etap szkolny zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele matematyki.

Skip to content