• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Martyna Lorenc z klasy III TI awansowała do zawodów centralnych Olimpiady Wiedzy o Mediach!

18 grudnia odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Mediach. Wzięły w nim udział uczennice klasy trzeciej technikum informatycznego: Martyna Lorenc i Sara Niemirska, które rozwiązywały test z zakresu wiedzy o mediach, przygotowany przez Główny Komitet Olimpiady. Miło nam poinformować, iż awans do zawodów centralnych wywalczyła Martyna Lorenc.

Dla Martyny to już drugi awans z rzędu do zawodów centralnych Olimpiady. Niestety, finał poprzedniej edycji, który miał odbyć się w marcu na Uniwersytecie Warszawskim został odwołany z powodu pandemii.

Olimpiada Wiedzy o Mediach wymaga od uczestników wiedzy o mediach, nowych technologiach, dziennikarstwie i dziedzinach pokrewnych. Martynie gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w finale!

Może Ci się również spodoba

Skip to content