• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Mamy laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Elektronice i Mechatronice oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Ochronie Środowiska

Duże brawa należą się naszym mechatronikom – laureatom etapu centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Elektronice i Mechatronice oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Ochronie Środowiska.

Laureatem II miejsca Olimpiady Innowacji Technicznych w Ochronie Środowiska został Emil Ożóg – autor pracy “eSUP”.

Projekt eSUP – deska z napędem elektrycznym – 4K

II miejsce w Olimpiadzie Innowacji Technicznych w Elektronice i Mechatronice wywalczyli Mateusz Czucha i Paweł Gałusza- autorzy pracy “Łódka inspekcyjna stanu wód”.

Łódź inspekcyjna

Opiekunem wyróżnionych uczniów jest pan Robert Maruszak.

Młodym Innowatorom i ich opiekunowi serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku!

Organizatorem Olimpiady Innowacji Technicznych w Ochronie Środowiska oraz Olimpiady Innowacji Technicznych w Elektronice i Mechatronice  jest Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów, a honorowy patronat objął Urząd Patentowy Rzeczpospolitej. Olimpiady mają za zadanie zachęcić młodzież do zainteresowania się tematyką innowacyjności, nabyciem praktycznych umiejętności związanych z dokonywaniem i zgłaszaniem projektów wynalazczych, aktywizacją twórczego myślenia oraz edukacją o charakterze badawczym, usprawniającym, konstrukcyjnym bądź technologicznym.

Możesz również polubić…

Skip to content