Mamy finalistów Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

6
Aktualności 2022/2023

Mamy finalistów Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała od lat jest największą na Podkarpaciu areną zmagań młodzieży uzdolnionej matematycznie. 5 stycznia w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku obyło się podsumowanie etapu powiatowego, w którym znakomite wyniki osiągnęli uczniowie naszej szkoły.

Krzysztof  Krówka z 3 TP wywalczył I miejsce w kategorii „junior”

Maciej Wróbel z 3 TP zajął III miejsce w kategorii „junior”

Mikołaj Buba z 4 TR zajął II miejsce w kategorii „senior”

Krzysztof Krówka oraz Mikołaj Buba wywalczyli awans do etapu finałowego. Z trójki finalistów z powiatu leżajskiego, dwóch to uczniowie naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale! Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała jest organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Starostwa Powiatowego w Łańcucie.

Skip to content