• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Laureaci konkursu CyberSkiller odebrali nagrody

15 czerwca w Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie odbyło się wręczenie nagród laureatom II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Praktycznych w Dziedzinie Bezpieczeństwa CyberSkiller Challenge. Nagrody za zajęcie II miejsca odebrał reprezentujący naszą szkołę zespół w składzie: Krzysztof Sternik, Daniel Studzienny i Marek Tutka. Dyplom odebrała również pani Sylwia Krukowiecka – Niemiec – opiekun drużyny. II edycję konkursu podsumował dr hab. Bogdan Księżopolski, który zwrócił uwagę na to, iż w zmaganiach wzięło udział 1753 uczestników z 191 szkół z całego kraju. Pogratulował uczniom ze zwycięskich drużyn wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz poprowadził wykład z krypotografii.

Możesz również polubić…

Skip to content