• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Konkurs wiedzy o cyberbezpieczeństwie „CyberSkiller Challenge Poland”

Szerzenie umiejętności i praktycznej wiedzy w dziedzinie cyberbezpieczeństwa – to główny cel konkursu „CyberSkiller Challenge Poland” organizowanego przez działającą na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie spółkę spin-out “CyberSkiller”.
16 listopada pięciu uczniów technikum informatycznego: Krzysztof Sternik, Daniel Studzienny, Kacper Hałaj, Adrian Kostyra, Marek Tutka wzięło udział w I etapie (konkurs składa się z trzech etapów – dwa pierwsze w formie zdalnej, trzeci na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie). Uczestnicy rywalizowali na autorskiej platformie przeznaczonej do edukacji specjalistów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Naszym reprezentantom życzymy awansu do kolejnych etapów. Opiekę nad uczniami sprawowała Pani Sylwia Krukowiecka – Niemiec.

Może Ci się również spodoba

Skip to content