Jak prowadzić własną firmę? Uczniowie ZST planują swoją przyszłość zawodową

Prowadzenie firmy stanowi marzenie wielu ludzi, zarówno młodych, wchodzących dopiero na rynek pracy, jak i dojrzałych, mających spore  doświadczenie w pracy zawodowej.

10 lutego, uczniowie klas: III TH – grupa technik handlowiec oraz III D – sprzedawca, wzięli udział w wykładzie online pt. „Moja własna firma. Jak to się zaczęło i jak pokonywać trudności”?

Prezentację poprowadziła pani Barbara Chrześcijańska, która  opowiedziała o powstaniu  i rozwoju swojej firmy oraz podzieliła się doświadczeniami własnymi i swoich współpracowników. Pani Barbara starała się udowodnić młodzieży, że warto próbować realizować swoje marzenia, a prowadzenie własnej firmy inspiruje do rozwoju, daje satysfakcję i stanowi źródło utrzymania. Wykład został zrealizowany dzięki współpracy szkoły z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości  w ramach programu „Moje finanse”.

FMP
FMP

Może Ci się również spodoba

Skip to content