III TB włącza się do akcji #sprzątamyMY

IMG_5515
Aktualności 2019/2020

III TB włącza się do akcji #sprzątamyMY

Lasy to nie tylko dom dla wielu gatunków roślin i zwierząt, ale również miejsce gdzie najchętniej odpoczywamy. Mimo wielu apeli i nagłaśniania problemu zaśmiecania, wywożenie odpadów do lasów jest nadal powszechne.

We wtorek 1 października, uczniowie klasy 3 TB (Dawid Bielecki, Kamil Bździuch, Kamil Działo, Adam Foryt, Karol Kołodziej, Michał Konieczny, Albert Kuras, Kamil Kusy, Dawid Lorenc, Marcin Miś, Damian Nicpoń, Przemek Nicpoń, Mateusz Niemiec, Karol Potaczała, Bartek Rogowski, Jakub Słupek, Adrian Staroń, Szymon Urban, Damian, Socha, Bartek Staroń, Paweł Wójcik) wspólnie z wychowawczynią Emilią Szlajnda, w ramach akcji #sprzątamyMY, posprzątali las oraz drogę prowadzącą  do ogródków działkowych „Podlesie”. Zebrane śmieci zostały wywiezione do Miejskiego Zakładu Komunalnego w Leżajsku,  a po ciężkiej pracy przyszedł  czas na relaks przy ognisku. Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji #sprzątaMY! Warto!

Skip to content