Firma Superior Industries w Stalowej Woli sponsorem uczniów technikum mechanicznego  CNC

superior1-mini
Aktualności 2023/2024

Firma Superior Industries w Stalowej Woli sponsorem uczniów technikum mechanicznego  CNC

Firma Superior Industries w Stalowej Woli jest jednym z największych pracodawców w województwie podkarpackim. To międzynarodowa firma z branży Automotive, której siedziba mieści się w USA w stanie Michigan. Firma posiada osiem zakładów zlokalizowanych w USA, Meksyku, Polsce i Niemczech. Produkuje szesnaście milionów felg samochodowych rocznie. Jeden z jej zakładów mieści się w Stalowej Woli. Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku od wielu lat współpracuje ze wspomnianą firmą. Jednym z priorytetów Superior Industries jest wspieranie szkolnictwa zawodowego, w szczególności takich zawodów jak technik mechanik CNC i operator obrabiarek skrawających. W bieżącym roku szkolnym przez firmę ufundowane zostały m.in. stroje sportowe dla klasy 3TA technikum mechanicznego CNC na Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych, za co serdecznie dziękujemy fundatorom. Na koszulkach umieszczono również logo szkoły, sponsora oraz nazwa zawodu. Mamy nadzieję że dobre wyniki sportowe przełożą się również na promocję firmy. 

Skip to content