Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku Pani Halina Samko uhonorowana Nagrodą „Przyjaciel Powiatu Leżajskiego

20240603111
Aktualności 2023/2024

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku Pani Halina Samko uhonorowana Nagrodą „Przyjaciel Powiatu Leżajskiego

Mamy ogromną przyjemność i zaszczyt ogłosić, że Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych Pani Halina Samko została uhonorowana Nagrodą „Przyjaciel Powiatu Leżajskiego” w kategorii Osobowość. Statuetki zostały wręczone przez władze Starostwa Powiatowego w Leżajsku w ramach obchodów Dnia Powiatu Leżajskiego 29 maja br.

Ideą przyznawania nagrody jest wyłonienie oraz uhonorowanie szczególnie zasłużonych osób oraz instytucji, które poprzez swoją aktywność wspierają i przyczyniają się do szeroko rozumianego rozwoju i promocji Powiatu Leżajskiego w kraju oraz poza jego granicami.

Skip to content