Dyplomy z wyróżnieniem i dyplomy uznania

110582024104957464
Aktualności 2023/2024Osiągnięcia ZST

Dyplomy z wyróżnieniem i dyplomy uznania

w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ‘ Forget – me – not’

W dniu 6 czerwca uczestnicy Ogólnopolskiego  Konkursu Języka Angielskiego ‘Forget- me – not’ z naszej szkoły poznali jego oficjalne wyniki. Organizatorem Konkursu było Centrum Edukacji „Filotimo”  z siedzibą w Lublinie, a patronat nad imprezą objęło  czasopismo „Języki Obce w Szkole”. Uczniowie  wzięli udział w zmaganiach konkursowych w dniach 16 – 18 kwietnia br. W Konkursie  dyplomy z wyróżnieniem otrzymali: Jarosław Kołcz z klasy 4 TG za 90 % możliwych do uzyskania punktów oraz Oliwia Dec z klasy 3 TG za uzyskanie 86%. Troje uczniów z klasy 3 TG  zdobyło dyplomy uznania . Należą do nich: Klaudia Cich za 69%, Maciej Chłanda za 68% oraz Oliwia Kierońska za 53% otrzymanych punktów. Pozostałym uczestnikom Konkursu:  Kamili Pelc, Malwinie Wawrzaszek i Sebastianowi Stępniowi z klasy 3 TG organizatorzy przesłali dyplomy uczestnictwa.

Uczniów do konkursu przygotowała pani Małgorzata Korczyńska.

Gratulujemy wyróżnionym!

Skip to content