• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Drużyna ZST na podium konkursu CYBERQUEST®

CYBERQUEST ®  to konkurs oparty na chmurze, który obejmuje problemy stworzone przez inżynierów bezpieczeństwa cybernetycznego firmy Lockheed Martin. Drużyny zmagały się między innymi z taką tematyką jak: steganografia, inżynieria wsteczna, hakowanie całego systemu operacyjnego, przechwytywanie pakietów, exploity internetowe, inżynieria społeczna i świadomość cyberbezpieczeństwa.

Edycja 2023 odbyła się 4 marca w siedzibie firmy w Mielcu. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:

“Testing” w składzie: Daniel Studzienny, Artur Płachciak, Jakub Płatkowski, Patryk Lipiński, Robert Rup

“Pegaz” w składzie: Maciej Dynowiec, Konrad Niemiec, Michał Szuba, Krystian Abramek, Bartosz Szuba.

Z radością informujemy, że drużyna “Testing” wywalczyła III miejsce (edycja polska).

Serdecznie gratulujemy!

Możesz również polubić…

Skip to content