„Dobry start w zawodową przyszłość” – trwa rekrutacja!

Aktualności 2017-2018

„Dobry start w zawodową przyszłość” – trwa rekrutacja!

Do 21 grudnia 2017r.  ( do godziny 14.30 ) trwa rekrutacja na kursy  i  warsztaty (kurs spawania metodą MAG -135, kurs spawania metodą TIG – 141, kurs operatora wózków widłowych, kurs operatora obrabiarek sterowanych numerycznie CNC, kurs posadzkarz- glazurnik, kurs kelnersko- barmański, kurs baristyczny, kurs SEP, kurs obsługi programu subject, kurs wizualizacji i animacji 3 D, kurs certyfikowanego instalatora instalacji fotowoltaicznej, kurs przygotowawczy z matematyki, warsztaty edukacyjno – zawodowe) w ramach projektu RPO WP na lata 2014-2020, Działanie 9.4,  pt. „Dobry start w zawodową przyszłość”.

Na warsztaty edukacyjno – zawodowe uczniowie składają dokumenty niezależnie od pozostałych kursów

 

 

Prosimy o :

  1. Zapoznanie się z regulaminem dotyczącym kursów zamieszczonym w zakładce Zakres rzeczowy projektu
  2. Pobranie i wydrukowanie Formularza zgłoszenia na kurs, warsztaty zamieszczonego w Dokumentach projektowych, wypełnienie go czytelnie drukowanymi literami i złożenie w terminie rekrutacji do Pani Krystyny Zastawny.

 

Skip to content