• ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LEŻAJSKU

Akademia Techniczna dla uczniów z samochodówki

Firma Inter Team z Warszawy przeprowadziła szkolenie z diagnostyki układów klimatyzacji stosowanych w pojazdach samochodowych, dzięki któremu 24 uczniów kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych, uzyskało uprawnienia do diagnostyki i naprawy układów klimatyzacyjnych w pojazdach.

Szkolenie obejmowało budowę i zasady działania układów klimatyzacji, czynniki 
i oleje stosowane w nowoczesnych układach oraz elementy mające wpływ na pracę układu klimatyzacji. Dużo uwagi poświęcono procedurom obsługi i płukania układu oraz jego dezynfekcji ze szczególnym uwzględnieniem problemów eksploatacyjnych.

Pomysłodawcami i inicjatorami szkolenia byli nauczyciele przedmiotów samochodowych.

Możesz również polubić…

Skip to content