„Ziemia Leżajska” zagrała, zatańczyła i zaśpiewała dla pierwszoklasistów

3 października w hali sportowej odbył się występ działającego przy naszej szkole od czterdziestu lat Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Leżajska”. Na widowni zasiedli uczniowie klas pierwszych, którzy obejrzeli koncert złożony z wiązanki tańców przeworskich i krośnieńskich. Widowni zaprezentowali się też opiekunowie – kierownik zespołu Artur Pęcak,  kapelmistrz Tomasz Kycia, opiekun zespołu Agata Zygmunt i choreograf Paulina Szczęch. Koncert był doskonałą okazją by przybliżyć młodzieży bogatą historię zespołu, reprezentującego Powiat Leżajski na licznych koncertach w kraju i za granicą. 

Tradycyjnie, w październiku ogłaszany jest nabór do grup tanecznych oraz kapeli. Wszyscy chętni mogą zgłaszać się do opiekunów Zespołu.

Serdecznie zapraszamy!

Może Ci się również spodoba