ZAPROSZENIE na XII Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

Dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Leżajsku oraz nauczyciele języków obcych, zapraszają na XII Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej, który odbędzie się w siedzibie szkoły w dniu 28 marca 2019 roku o godz. 9.00.

Festiwal wpisał się już w tradycję szkoły, ma on na celu umożliwienie młodzieży zaprezentowanie swoich talentów i zainteresowań. Młodzież będzie oceniana w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe (klasy 6-8)/gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. W każdej kategorii nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca. Laureaci otrzymają cenne nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

REGULAMIN,INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH, ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH UCZESTNIKA

Może Ci się również spodoba