Zakończenie roku szkolnego

Uroczysty apel, spotkanie z wychowawcami klas i odebranie świadectw – to główne punkty uroczystości zakończenia roku szkolnego. Apel był doskonałą okazją do podsumowania najważniejszych wydarzeń roku szkolnego 2017/2018. Dokonała go dyrektor szkoły Halina Samko, która jeszcze raz pogratulowała laureatom olimpiad przedmiotowych i konkursów oraz uczniom wyróżnionym za bardzo dobre wyniki w nauce i stuprocentową frekwencję, przypomniała też o zrealizowanych projektach i zorganizowanych w szkole konkursach i uroczystościach. Ciepłe słowa skierowała do uczniów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej, którzy zakończyli naukę w naszej szkole. Życząc im powodzenia w dorosłym życiu i pracy zawodowej, zachęciła do kontynuowania nauki. Głos zabrał również przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Bartłomiej Hajder, który podziękował dyrekcji i nauczycielom  za całoroczną pracę, a wszystkim zebranym życzył udanych wakacji.

Może Ci się również spodoba