Wykaz sal lekcyjnych, w których odbędą się spotkania uczniów z wychowawcami, 1.09.2020 r.

Klasy pierwsze

Lp.Symbol klasyZawodyWychowawcaSymbol Sali
1.1A     spOperator obrabiarek skrawających,         Ślusarz.Bronisław MarczakB 10
2.1B     spMechanik pojazdów samochodowychPaweł MoskalB 11
3.1C     spElektryk, Murarz-tynkarz,  StolarzStanisława LejaB 14
4.1D     spKucharz, Sprzedawca,Fryzjer,  CukiernikRenata StopyraB 15
5.1TA  spTechnik mechanik CAD/CAM 26 ch.Bernadetta RzeczycaB 16
6.1TB  spTechnik pojazdów samochodowych;     Technik żywienia i usług gastr.Monika RatajczykB 17
7.1TC  sp Technik mechanik CAD/CAM,           Technik automatykDanuta KumięgaB 18
8.1TD  spTechnik mechatronikKatarzyna WiatrowiczB 21
9.1TE  sp Technik elektronik,          Technik spawalnictwa.Andrzej SochaB 22
10.1TH  spTechnik handlowiec  Joanna JakuckaB 23
11.1TI    spTechnik informatykStanisław KrólikowskiB 24
12.1TP   spTechnik programistaTomasz KasperB 25

Klasy drugie

Lp.Symbol klasyZawodyWychowawcaSymbol Sali
1.2A    spOperator obrabiarek skrawających, Elektryk, ŚlusarzMarek OsipW 7
2.2B    spMechanik pojazdów samochodowych            Andrzej SrokaH 1
3.2C    spStolarz, Murarz-tynkarz, Sprzedawca, CukiernikBarbara TołpaA 01
4.2K    spFryzjer, KucharzAneta MiśA 0
5.2DFryzjer, Kucharz, Cukiernik, PiekarzMonika BalińskaA 34
6.2EMechanik pojazdów samochodowych ElektrykDawid SzlajndaK 12
7.2FŚlusarzArtur PęcakA 35
8.2GSprzedawca, Murarz-tynkarz, StolarzMaria MatejaA 02
9.2OOperator obrabiarek skrawającychJanusz TerechW 6
10.2TA   spTechnik mechanik CAD/CAMAnna Drzewicka-KyciaA 12
11.2TB  spTechnik pojazdów samochodowych Technik mechanik – spawalnictwoBeata ProściakA 13
12.2TC  spTechnik mechanik CAD/CAM,    Technik hotelarstwaEwa Kossak-HospodA 7
13.2TD  spTechnik mechatronikDariusz LipińskiK 21
14.2TE   spTechnik elektronik,      Technik automatykAlfreda Grabowska -BłońskaA 22
15.2TF   spTechnik mechatronik,    Technik programistaAnna SkrzyńskaA 23
16.2TG  spTechnik żywienia i usług gastronomicznych.Jadwiga PelcA 24
17.2TH  spTechnik handlowiec, Technik mechanizacji rolnictwa i agrotronikiKazimierz BłońskiA 31
18.2TI    spTechnik informatykElżbieta FilarowskaA 33
19.2TJ   spTechnik programistaTomasz KyciaA 29
20.2TKTechnik informatykBarbara KlekaczA 32
21.2TLTechnik żywienia i usług gastronomicznych.Anna ZającW 5
22.2TMTechnik mechanik CAD/CAMBogdan SamkoA 14
23.2TNTechnik pojazdów samochodowych Technik hotelarstwa;Wojciech MiśK 11
24.2TOTechnik mechanik      Technik elektronikDorota MiśW 1
25.2TPTechnik programistaMarta ŚmiałekA 21
26.2TRTechnik mechatronikDariusz WołczastyK 3
27.2TSTechnik handlowiec     Technik mechanik – spawalnictwo.Ewelina SurmaA 11

Może Ci się również spodoba