Wycieczka dydaktyczno – turystyczna do Termy Uniejów, Bazyliki w Licheniu i podpoznańskich Bednar na Agro Show 2017

Największa w Europie wystawa plenerowa maszyn rolniczych Agro Show w podpoznańskich Bednarach jest od kilku lat stałym punktem wycieczek klas o profilu mechaniczno – rolniczym. Goszcząca ponad 800 wystawców z kraju i zagranicy impreza, daje możliwość zapoznania się z nowoczesnym sprzętem rolniczym, środkami ochrony roślin, nawozami, nasionami, elementami wyposażenia budynków inwentarskich i całą gamą usług dla rolnictwa. W tym roku szczególną uwagę młodzieży wzbudziła premiera nowego ciągnika John Deere 6250R.

Wyjazd był też doskonałą okazją do odkrycia atrakcji turystycznych Wielkopolski. Uczniowie zażyli kąpieli w Termach Uniejów, korzystając ze zjeżdżalni, kąpielisk w odkrytych i zakrytych basenach oraz saun, zwiedzili dwupoziomową Bazylikę w Licheniu i rynek w Poznaniu.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali: Kazimierz Błoński, Artur Fus, Piotr Szpila.

Galeria

Może Ci się również spodoba