Wręczenie nagród laureatom konkursu „Losy Żołnierzy Wyklętych”

25 kwietnia w auli  naszej szkoły odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród laureatom  powiatowego konkursu „Losy Żołnierzy Wyklętych”. Wzięli w nim udział: nagrodzeni uczniowie, wicedyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku Mirosław Szląskiewicz oraz opiekunowie laureatów. Tegoroczna edycja konkursu została poświęcona pamięci Łukasza Cieplińskiego i Władysława Gurgacza.

Laureaci konkursu:

I miejsce – Rafał Paszek z Zespołu Szkół Technicznych

II miejsce ex aequo – Anna Kolano z Zespołu Szkół Licealnych i Tomasz Dziedzic z Zespołu Szkół Technicznych

III miejsce – Patryk Karaś z ZST w Leżajsku

IV miejsce – Dominik Siłko z ZST w Leżajsku

V miejsce – Wiktor Sztaba z ZST w Leżajsku

VI miejsce – Seweryn Turosz z ZST w Leżajsku

VII miejsce – Szymon Kolanko z ZST w Leżajsku

odebrali nagrody oraz obejrzeli film o kapelanie wyklętych księdzu Władysławie Gurgaczu.

Organizatorzy konkursu składają podziękowanie sponsorom, którzy ufundowali nagrody. Są nimi: Senator RP Pani Janina Sagatowska, Starostwo Powiatowe w Leżajsku  oraz  Rada Rodziców przy Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku.

Organizatorami Konkursu „Losy Żołnierzy Wyklętych” – byli nauczyciele historii Zespołu Szkół Technicznych: Wiesław Naróg, Agata Zygmunt oraz Maria Kuszaj – Baftijari.

Może Ci się również spodoba