Wewnątrzszkolny Konkurs Historyczno – Polonistyczny „Po Polsku o Historii”

W związku z przypadającą 11 listopada setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, w naszej szkole zorganizowano szereg przedsięwzięć mających na celu upamiętnienie tego wydarzenia. Jednym z nich był Wewnątrzszkolny Konkurs Historyczno – Polonistyczny „Po Polsku o Historii”, który odbył się 6 listopada. Biorący w nim udział uczniowie technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia musieli wykazać się wiedzą z historii polskich zrywów niepodległościowych oraz wiedzą z literatury, ortografii i interpunkcji  języka polskiego.

Laureatami zostali:

I miejsce – Patryk Karaś z klasy IV TA

II miejsce – Tomasz Dziedzic z klasy III TS

III miejsce – Maciej Tudryn z klasy IV TD

IV miejsce – Tomasz Chruściel z klasy IV TA

V miejsce – Jakub Karaś z klasy IV TA

Serdecznie gratulujemy!

Może Ci się również spodoba