Warszawa inspiruje i zachwyca, czyli nasze powycieczkowe wspomnienia

30 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pobyt w stolicy rozpoczęli od zwiedzania Giełdy Papierów Wartościowych. Tradycyjnie, w holu Centrum Giełdowego,  ich uwagę zwróciła figura byka giełdowego, zaś w Sali Notowań charakterystyczny dzwon giełdowy.

Kolejnym punktem programu wycieczki była wizyta w TVP przy ulicy Woronicza 17. Dla zwiedzających udostępnione zostały studia i pomieszczenia reżyserskie, w których przygotowywane są popularne programy telewizyjne, jak np. „ Jaka to melodia?”, „Familiada”.  Niewątpliwą atrakcję stanowiła wizyta w muzeum telewizji. Tutaj można było obejrzeć sprzęt i rekwizyty, które wykorzystywane były w programach telewizyjnych sprzed wielu lat.

Po zrealizowaniu części dydaktycznej wycieczki, nadszedł czas na rekreację. Prawdziwą przyjemnością był bowiem spacer po skąpanej w słońcu Warszawskiej Starówce. Pobyt w stolicy dostarczył  wszystkim uczestnikom wielu pozytywnych i niezapomnianych wrażeń oraz wprowadził  ich w doskonały nastrój.

 

Może Ci się również spodoba