VII Wojewódzki Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku

20 października w hali widowiskowo – sportowej naszej szkoły odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych. Wzięły w niej udział reprezentacje następujących szkół: Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej, Gimnazjum w Grodzisku Dolnym, Gimnazjum w Gniewczynie Łańcuckiej i Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku. Drużyna gospodarzy, prowadzona przez Tomasza Majkuta, okazała się „mało gościnna” i zwyciężyła w turnieju. Drugie miejsce przypadło LO w Kolbuszowej, trzecie w Gimnazjum w Grodzisku Dolnym, czwarte Gimnazjum w Gniewczynie Łańcuckiej. Podczas tej edycji turnieju, towarzysko  zagrały również dziewczyny z Gimnazjum w Grodzisku Dolnym, Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej i Zespołu Szkół Technicznych. Zwyciężyła drużyna LO w Kolbuszowej, za nią uplasowały się ekipy ZST Leżajsk i Gimnazjum w Grodzisku Dolnym.

Wyniki:

Chłopcy:

LO Kolbuszowa – ZST Leżajsk 4 – 15

Gimnazjum Grodzisko Dolne – ZST Leżajsk 2 – 19

LO Kolbuszowa – Gimnazjum Gniewczyna Łańcucka 8 – 6

Gimnazjum Grodzisko Dolne – LO Kolbuszowa 6 – 12

Gimnazjum Gniewczyna Łańcucka – Gimnazjum Grodzisko Dolne 6 – 6

Gimnazjum Gniewczyna Łańcucka – ZST Leżajsk 8 – 11

Dziewczyny:

 LO Kolbuszowa – Gimnazjum w Gniewczynie Łańcuckiej 8 – 6

Gimnazjum w Grodzisku dolnym – LO Kolbuszowa 6 – 12

ZST Leżajsk – Gimnazjum w Grodzisku Dolnym 10 – 5

Gimnazjum w Grodzisku Dolnym – LO Kolbuszowa 0 – 16

ZST Leżajsk – LO Kolbuszowa 3 – 14

Nagrody indywidualne:

Najlepsza bramkarka – Agnieszka Tabaka ZST Leżajsk

Najlepszy bramkarz – Łukasz Burszta ZST Leżajsk

Najlepsza zawodniczka – Zuzanna Halat LO Kolbuszowa

Najlepszy zawodnik – Kacper Furmański LO Kolbuszowa

Najlepsza zawodniczka gimnazjum – Brygida Szałapska Gimnazjum w Grodzisku Dolnym

Najlepszy zawodnik gimnazjum – Szymon Gdański Gimnazjum w Grodzisku Dolnym

Drużyny naszej szkoły wystąpiły w składzie:

Chłopcy:

Łukasz Burszta (III TC), Marcin Chorzępa (III TC), Bartłomiej Słonina (III TC), Łukasz Grzywna (III TA), Piotr Piersiak (III TA), Rafał Krajewski (I TC), Piotr Grabowiec (III TB), Waldemar Pytel (II TS), Jarosław Krupa (IA), Marek Gałusza (II TC), Paweł Czerwonka (II TA), Dariusz Grabowiec (II TA), Marcin Witko (I TC), Grzegorz Działo (I TC), Jakub Gałusza (I TC).

Dziewczyny:

Gabriela Klimek (I TJ), Aleksandra Matuła (ITJ), Agnieszka Tabaka (I TJ), Paulina Pucyło (I TJ), Katarzyna Homel (I TK), Daria Patrzykąt (IC), Karolina Serafin (II TH), Weronika Masełek (III TG), Andżelika Rączka (IV TG), Agata Szpila (IITG), Magdalena Flis (II TI), Gabriela Wójcik (I TI), Dominika Stecki (ID), Diana Czapla (II TI), Wiktoria Joniec (ID).

Opiekunem drużyn jest Tomasz Majkut.

Organizatorzy turnieju składają serdeczne podziękowania sponsorom: Radzie Rodziców przy Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku, OSK Ale Jazda Tomasz Majkut, Restauracji Dębnianka  i Restauracji Roja pod Aniołami w Żołyni.

Turniej zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego: Tomasz Majkut, Dariusz Lipiński i Krzysztof Cich.

 Galeria

 

Może Ci się również spodoba