Tenisiści stołowi VI drużyną w Polsce!

W dniach 27 – 29 maj w Zielonej Górze – Drzonkowie, na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, rozegrano Finał Ogólnopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Wśród 20 najlepszych szkół w kategorii chłopców znalazła się reprezentacja ZST. Nasi tenisiści w składzie:  Łukasz Flis (3TJ), Michał Klocek (1TB), Łukasz Madej (3TA), osiągnęli wspaniały wynik, plasując się na VI miejscu w Polsce. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Grzegorz Nalepa.

Warto dodać, że zmagania sportowe stały na wysokim poziomie, a udział w dwudniowej rywalizacji stał się dla chłopców okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w zawodach rangi mistrzowskiej.

Zawodnikom i opiekunowi drużyny serdecznie gratulujemy!

Klasyfikacja końcowa: 1. VII LO ZIELONA GÓRA
2. SMS LO MARCINA GORTATA GDAŃSK
3. III LO ZIELONA GÓRA
4. ZSŁ KRAKÓW
5. PCKUIZ WODZISŁAW ŚLĄSKI
6. ZST LEŻAJSK
7. ZSZ BRZEG DOLNY
8. ZSP ZAKLICZYN
9. LO 32 ŁÓDŹ
10. I LO LIMANOWA
11. I LO TARNÓW
12. ZS I DZIAŁDOWO
13. VIII LO KATOWICE
14. ZSP CZARNKÓW
15. ZS III JASŁO
16. ZSG GORZÓ WLKP.
17. I LO LEGNICA
18. I LO WŁOSZCZOWA
19. ZSR GRUDZIĄDZ
20. LO SŁUPCA

Może Ci się również spodoba