Świętujemy Dzień Kobiet

Duża dawka humoru, świetnie odegrane role  kobiet przez modeli z klasy III TA, wspaniały występ zespołu „Bracia Godlewscy” ( w składzie: 1TB, 1TI, 2TK) – tak można streścić program, jaki podczas apelu 8 marca, zaprezentowała męska część Samorządu Uczniowskiego wraz ze swoimi sympatykami.

Przypomnijmy więc sobie zaprezentowane typy kobiet: romantyczka, kobieta naiwna tzw. „Barbie”, Herod – baba, kura domowa, kobieta – wamp, szlachetny anioł, świetny kumpel, bogini, bizneswoman, imprezowiczka, fitnesswoman, kobieta szalona. Każda z „pań” została scharakteryzowana przez znawców tematu – profesora Eustachgo Mądralę i profesora Zdzisława Cwaniaka, a pointa programu została zawarta w zdaniu: „I tak każdemu mężczyźnie dostanie się taka kobieta, na jaką zasłużył!”. Dodatkową atrakcją był występ zespołu „Bracia Godlewscy”. Program przygotowali: Ewa Kossak – Hospod i Dariusz Wołczasty.

Życzenia wszystkim paniom pracującym i uczącym się w naszej szkole życzenia złożył Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Szymon Kusek.

Apel był też okazją do wręczenia nagród i wyróżnień laureatom konkursów i Międzyklasowego Turnieju w Piłce Halowej Dziewczyn i Chłopców. O większości wyróżnionych piszemy w osobnych artykułach na stronie internetowej szkoły. Ponadto uczniowie klasy IV TD odebrali Certyfikaty z Obsługi i Programowania Robotów Kawasaki.

Może Ci się również spodoba