Sukcesy naszych uczniów podczas Powiatowych Prezentacji Kulturalnych Dzieci i Młodzieży „ Sarzyńska Jesień 2018”

     W dniu 23 października,  uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Kostek z kl. 1TH  oraz Maciej Czechowicz z kl. 1 TI  odnieśli znaczące sukcesy podczas wokalnych zmagań konkursowych  Powiatowych Prezentacji Kulturalnych Dzieci i Młodzieży pt. „Sarzyńska Jesień 2018”.

           Aleksandra Kostek piosenką  pt. „ Miasteczko cud”  Agnieszki  Osieckiej  zajęła

I miejsce,  natomiast Maciej Czechowicz, śpiewając piosenkę autorstwa  Wojciecha Młynarskiego pt. „ Bądź moim natchnieniem”  wywalczył  wyróżnienie.

 

Obydwoje śpiewają od dziecka, profesjonalnie kształcą swój głos i rozwijają talenty muzyczne.  Swój sukces Aleksandra zawdzięcza wieloletnim przygotowaniom,  najpierw w szkole muzycznej I stopnia, a następnie kształceniu głosu u  profesjonalistów: pana Bartłomieja Urbańskiego i pani Magdaleny Czechowicz. Do największych sukcesów Aleksandry należy zakwalifikowanie się do ogólnopolskiego konkursu pt. „Wygraj sukces!”. Maciej, który również  pochodzi z rodziny z tradycjami wokalnymi,  rozwój swojego talentu zawdzięcza cioci – pani Magdalenie Czechowicz. Do jego największych sukcesów należy zaliczyć  czołowe miejsca w konkursach piosenki obcojęzycznej.

 

Serdecznie gratulujemy Wam  uzyskanych wysokich miejsc i życzymy wielu kolejnych wokalnych sukcesów!

Małgorzata Korczyńska

Galeria

Może Ci się również spodoba